Displayt | Räätälöidyt pakkaukset | Varastolaatikot | Pakkausmateriaalit | Myymäläkalusteet

Näyttävät, innovatiiviset myyntitelineet

DISPLAYT

Näyttävät, innovatiiviset myyntitelineet lisäävät markkinointisi visuaalisuutta ja edistävät myyntiäsi! Toimitamme niin suuret kuin pienetkin erät nopeasti ovellesi.

Aaltopahvilaatikot näyttävästi brändi-ilmeelläsi tai painamattomana

RÄÄTÄLÖITY PAKKAUS

Kestävät ja laadukkaat aaltopahvilaatikot näyttävästi brändi-ilmeelläsi tai painamattomana. Tarpeesi mukaan toteutamme myös erikoisemmat rakenteet.

Nopeasti laadukas ratkaisu tuotteidesi turvalliseen kuljetukseen.

VARASTOLAATIKOT

Laajasta varastostamme löytyy nopeasti laadukas ratkaisu tuotteidesi turvalliseen kuljetukseen. Vakiolaatikoita on saatavilla valkoisena ja ruskeana tai vahvemmasta kaksiaaltoisesta materiaalista valmistettuna. Valikoimaamme kuuluvat myös standardikokoiset SmartPOST -laatikot.

Laaja valikoima erilaisia pakkaustarvikkeita

PAKKAUSMATERIAALIT

Meiltä saat myös erilaisia pakkaustarvikkeita, esimerkiksi kulmatukia, teippejä (painatuksella tai ilman) ja kuplamuovia. Tarvikkeet saat suoraan varastostamme nopealla toimitusajalla. Oli tarpeesi suuri tai pieni, tuotteidemme laatuun voit luottaa. Lue lisää tästä!

Aaltopahvisten pakkausten jämäkkä ammattilainen

Suunnittelemme ja toteutamme Suomen monipuolisimmat markkinointimateriaalit paperista, pahvista, muovista, puusta tai metallista. Pitkä kokemus myymälämarkkinoinnista auttaa valitsemaan oikeat ratkaisut – materiaalien käyttöikä, kierrätettävyys ja helppokäyttöisyys huomioiden. Mitään ei tehdä tekemisen tai näyttävyyden vuoksi: kaiken takana on asiakkaan myynnin lisääminen.

Ota yhteyttä

Laatikoiden ja display-tuotteiden huippuosaaja

Pakkauspalvelumme inspiroi, pallottelee ideoita kanssasi ja toimii luovuutesi oikeana kätenä. Voit antaa villeimmätkin ideasi jykevän ammattitaidon käsiin. Suunnittelijoiden huippuosaaminen on ideointisi tukena, sillä innovatiivisuus on elämäntapa. Yllytämme asiakasta ja suunnittelijaa uskomattomimpaan luovuuden puuskaan, epätylsyyden maksimointiin ja kokeilemaan ideointinsa rajoja.

Palvelut

Suunnittelu ja 3D-mallinnus | Valmistus | Varastointi ja logistiikka | Asennus

Yhteystiedot

Pirkan Pakkaus
Teollisuustie 35
33960 Pirkkala
Vaihde: 03-31433600

Printcenter
Varaslahdentie 6
40800 Vaajakoski
Puhelin: 026 244 101

Myynti, Helsinki:
Holkkitie 14 C, 00880 Helsinki
Puhelin: +358 26 244 101
Sähköposti: sales@printcenter.fi

Aineisto:
Aineistot osoitteeseen repro@printcenter.fi (max 25mb)

Suuremmat tiedostot ftp-palvelimelle:
ftp-osoite: ftp.brandid.fi
käyttäjätunnus: printcenterftp
salasana: 2025tulost

Ladatusta tiedostosta ilmoitus repro@printcenter.fi sähköpostiin.

Jätä yhteydenottopyyntö tai tiedustelu

Mira Eklund
Mira.Eklund@pirkanpakkaus.fi
040 483 4100

Arno Autere
Arno.Autere@pirkanpakkaus.fi
044 507 0771

Miska Paavola
Miska.Paavola@pirkanpakkaus.fi
040 592 2137

Seija Hiltunen
Seija.Hiltunen@pirkanpakkaus.fi
0400 267 150

Marko Laitinen
Myyntipäällikkö
marko.laitinen@printcenter.fi
0400 502 207
Holkkitie 14 C,
00880 Helsinki

Seija Fabritius
Avainasiakaspäällikkö
seija.fabritius@printcenter.fi
040 8396906
Holkkitie 14 C,
00880 Helsinki

Maria Veijanen
Myyntipalveluhenkilö
maria.veijanen@printcenter.fi
040 674 2105
Varaslahdentie 6,
40800 Vaajakoski

Tero Luoma
Toimitusjohtaja
tero.luoma@printcenter.fi
040 527 9160
Varaslahdentie 6,
40800 Vaajakoski

Tomi Elo
Tuotantopäällikko
tomi.elo@printcenter.fi
040 595 4282
Varaslahdentie 6,
40800 Vaajakoski

Justiina Lehmunen
Myyntipalveluhenkilö
justiina.lehmunen@printcenter.fi
0400 757 616
Varaslahdentie 6,
40800 Vaajakoski